Search
Close this search box.

VEEBILOENG

LOENG: Tööõiguse muudatused ja uued seisukohad summeeritud tööaja arvestusel.

Lektor: Katrin Sarap

Loengu eesmärgiks on tuua huvilisteni olulisemad sel ja eelmisel aastal jõustunud tööseaduse muudatused ning Euroopa Kohtu uue seisukoha iganädalase puhkeaja pikkuse arvestamise osas, mis mõjutab kõiki summeeritud tööaja arvestuse kasutajaid ka Eestis. Tööinspektsioon hakkas uuest tõlgendusest lähtuma alates 1. jaanuarist 2024.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

13.20 – 13.30
Kogunemine veebikeskkonda
13.30 – 15.45
Tööõiguse muudatused ja uued seisukohad summeeritud tööaja arvestusel.
  • Tööõiguse seadusemuudatused 2023-2024
  • Euroopa Kohtu uus seisukoht iganädalase puhkeaja pikkuse arvestamise osas, millest Tööinspektsioon hakkas lähtuma alates 1.01.2024
  • Iseseisva otsustuspädevusega töötaja regulatsioon
  • IKT valveaja erisus
  • Töötasu vähendamine töö mitteandmise korral
  • TLS muudatus, mis puudutab hüvitiste suurust töölepingu seadusevastase ülesütlemise korral
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kolm akadeemilist tundi, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja – spetsialistid, raamatupidajad, juristid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemadest huvitatud juhid ja spetsialistid

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Katrin Sarap

advokaadibüroo NJORD vandeadvokaat/partner

Katrin Sarap on Eesti Advokatuuri liige. Tal on rohkem kui 19-aastane kogemus tööõiguse valdkonnas ning ta on nõustanud kodumaiseid ja rahvusvahelisi kliente kõikides antud valdkonda puudutavates küsimustes, sealhulgas esindanud neid töövaidlustes Riigikohtus. Katrin on üks enim avaldatuid autoreid ja üks pädevamaid koolitajaid tööõiguse küsimustes Eestis. Lisaks on Katrin üks Eesti Advokatuuri tööõiguse komisjoni üheksast liikmest ja ka Euroopa tööõiguse advokaate ühendava organisatsiooni EELA liige.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo