Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Terviseärevus – salakaval vaimse tervise murdja.

Lektor: Margus Laurik

Loengu eesmärgiks on juhtida kuulajate tähelepanu tänapäeval laialdaselt levinud terviseärevuse teemale. Loengul räägime probleemi säilitavatest teguritest tähelepanuprotsessides, mõtteprotsessides ja käitumuslikes reaktsioonides ning anname praktilisi suuniseid, mida saab iseseisvalt rakendada terviseärevuse leevendamiseks.

Meetodid: Loeng ja arutelu

Programm

13.50– 14.00
Kogunemine veebiruumi
14.00 – 16.00
Terviseärevus – salakaval vaimse tervise murdja

Lektor: Margus Laurik

OSALUSTASU

129 €

Osalustasu sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Margus Laurik

Margus Laurik

kliiniline psühholoog

Margus Laurik on atesteeritud kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia bakalaureuse- ja magistriõppe.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo