Search
Close this search box.

Psühholoogiaseminar Tartus

Emotsionaalsed pinged töös ja nende leevendamine

Lektorid: Kariina Laas, Jaanus Harro, Katrin Kukk ja Sandra Sillamaa

Seminari eesmärgiks on anda vastuseid küsimustele, kuidas toetada enda ja oma kolleegide vaimset tervist, kuidas juhina tulla toime tööpingetega, et vältida läbipõlemist ning kuidas kohaneda muutustega ja tulla toime keeruliseks kujunenud olukordade ja ärevusega.

Programm

9.30 – 10.00
Kogunemine ja tervituskohv
10.00 – 12.00
Positiivne vaimne tervis – mis see on?

Lektor: Kariina Laas, PhD kliiniline psühholoog

12.00 – 12.40
Lõunapaus
12.40 – 13.30
Rööprähklemine töökohal – kuidas see mõjutab tööstressi?​

Lektor: Jaanus Harro, Tartu Ülikool, neuropsühhofarmakoloogia osakonna juhataja, psühhofüsioloogia professor

13.30 – 14.30
Kui emotsioonid ei lase rahus elada?

Lektor: Katrin Kukk, Kognitiivse Käitumisteraapia Keskuse kliiniline psühholoog

14.30 – 15.15
Elumuutvad harjumused – kuidas tunda elurõõmu?

Lektor: Sandra Sillamaa, muusik ja koolitaja

OSALUSTASU

189 €

Hind sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30-päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Seminari esinejad

Kariina Laas

PhD kliiniline psühholoog

Kariina Laas on atesteeritud kliiniline psühholoog.Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2014. aastal. Tema doktoritöö keskendus geenide ja keskkonna rollile riskikäitumise ja vaimse tervise probleemide kujunemisel. Paralleelselt doktoriõppega lõpetas ta 2014.a kognitiiv-käitumusliku teraapia põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta psühhoteraapia valdkonnas täiendanud end motiveeriva intervjueerimise ja skeemiteraapia alal. Kariina on läbinud riiklikult tunnustatud kasutajakoolitused isiksuse ning kognitiivsete funktsioonide uurimiseks. Psühholoogina töötab Kariina alates 2010. aastast, keskendudes eelkõige täiskasvanute vaimsele tervisele. Kariina on TÜ Psühholoogia instituudi neuropsühhofarmakoloogia ning kliinilise psühholoogia teadur ja lektor.

Jaanus Harro

Tartu Ülikool, neuropsühhofarmakoloogia osakonna juhataja, psühhofüsioloogia professor

Jaanus Harro on Eesti psühholoog ja Tartu Ülikooli psühhofüsioloogia professor. Jaanus on hinnatud teadur nii psühhobioloogia kui ka psühhofarmakoloogia erialadel. Oma teadusliku tegevusega esindab ta psühholoogiast seda valdkonda, mis hõlmab nii psühhofüsioloogiat kui ka käitumisteadust.

Sandra Vabarna

muusik ja koolitaja

Sandra Vabarna on Eesti muusik ja koolitaja.

Katrin Kukk

Kognitiivse Käitumisteraapia Keskuse kliiniline psühholoog

Katrin Kukk on atesteeritud kliiniline psühholoog. Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2020. aastal. Tema doktoritöö keskendus ülesöömise ja liigsöömise riskitegurite, sealhulgas emotsiooni regulatsiooni raskuste uurimisele. Ta on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis ja dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, skeemiteraapia ja teadvelolekul põhineva psühhoteraapia alal. Katrin töötab psühholoogina 2015. aastast, keskendudes eelkõige tööle täiskasvanutega.

Registreeri seminarile

Veebipilet

189 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

179 Lisa korvi

Saalipilet

189 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo