Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Rasked vestlused juhi töös

Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam 

Loengul eesmärgiks on aidata mõista konfliktide dünaamikat. Räägime, kuidas maandada sisemisi pingeid, mis tekivad konfliktsetes situatsioonides, et seeläbi säilitada suurem võimekus organisatsioonis kvaliteetselt konflikte lahendada.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

12.35 – 12.45
Kogunemine veebikeskkonda
12.45 – 14.15
Rasked vestlused juhi töös

Lektor: Jaana Susanna Liigand-Juhkam

  • Ebameeldivate sõnumite edastamine
  • Halbadest uudistest teavitamine
  • Negatiivse tagasiside andmine
  • Toimetulek vastuvõtjate reaktsioonidega, juhi eneseregulatsioon
OSALUSTASU

109 €

Hind sisaldab loengut kaks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Jaana Susanna Liigand-Juhkam

psühholoog

Jaana on koolitaja, coach ja õppejõud, koolitusfirma Arikano juhataja, mitmete raamatute autor ja kaasautor, ärijuhtimise ja psühholoogia magister. Ta on töötanud lepingulise õppejõuna erinevates ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust- kui ka erasektorist. Tema valdkonda kuuluvad teemad on juhtimine, meeskonnatöö, emotsionaalne andekus, enesemotivatsioon, toimetulek stressiga, konfliktide lahendamine jpm.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo