Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Kuidas tehnostressi ajastul vaimset tervist toetavat töökeskkonda luua?

Lektor: Liina Randmann

Loengu eesmärgiks on anda juhiseid tänapäeva meeskonnatöös esineva tehnostressi ja ergonoomia kitsaskohtadega toime tulekuks.

Programm

10.20 – 10.30
Kogunemine veebikeskkonda
10.30 – 12.30
Kuidas tehnostressi ajastul vaimset tervist toetavat töökeskkonda luua?

Lektor: Liina Randmann, tööpsühholoog

  • Kuidas märgata töötajate vaimse tervise seisukorda?
  • Kuidas kaardistada töötajate vaimset tervist organisatsioonis?
  • Tööandja tugi – töötajate toetamine vaimse tervise vaatenurgast
  • Mis on digitaalne ärevus, väsimus, kurnatus ja läbipõlemine?
  • Mis on tehnostress ja miks see tekib?
  • Kuidas vältida pidevat ajapuudust meeskonnatöös?
  • Kuidas kasvatada tööindu meeskonnas?
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi, elektroonilised materjalid ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: personalijuhid ja -spetsialistid, töökeskkonnaspetsialistid, töötervishoiu ja tööohutuse spetsialistid, juhid ja osakondade juhid, meditsiinitöötajad, samuti kõik need inimesed, kes vastutavad organisatsioonis töötajate (vaimse) tervise hoidmise ja edendamise eest ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Arenguprogrammi esineja

Liina Randmann

tööpsühholoog

Liina omab doktorikraadi juhtimisteadustes ja hetkel töötab ta Tallinna Tehnikaülikoolis, õpetades erinevaid psühholoogia aineid. Doktorikraadile eelnesid õpingud Tehnikaülikooli magistriõppes, mille lõpetamisel omistati talle sotsiaalteaduste teadusmagistri kraad. Eelnevalt on Liina Randmann lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala, ta omab magistrikraadi psühholoogias ja ta on omandanud ka õpetaja kutse Tallinna Pedagoogilises instituudis. Ta on Eesti töö – ja organisatsioonipsühholoogide ühingu asutaja liige ja 2005. aastast ka Euroopa töö – ja organisatsioonipsühholoogide assotsiatsiooni (EAWOP) liige. 2009. aastal omistati talle andragoogi kutsekvalifikatsiooni IV aste. Liina Randmann on oodatud lektor psühholoogiaalastel täienduskoolitustel ja konverentsidel.

Registreeri koolitusele

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo