Search
Close this search box.

SALVESTATUD LOENG

Interaktiivne esinemine – kuidas olla köitev, mõjus ja vaimukas?

Loeng on salvestatud 26. oktoobril 2021

videokaamera

Koolituse eesmärgiks on anda juhiseid, kuidas ennast selgelt ja veenvalt väljendada, kuidas esinemisvigu vältida ja esinemisjulgust ning – kindlust saavutada

Programm

Loeng: “Interaktiivne esinemine – kuidas olla köitev, mõjus ja vaimukas?”
Lektor: Mihkel Raud

Loeng: “Kõne, hääl ja kehakeel – kuidas neid oskuslikult kasutada?”
L
ektor: Aita Vaher

OSALUSTASU

129 €

Osalustasu sisaldab loenguid viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: ootame osalema kõiki juhte, spetsialiste ning ametnikke, kes soovivad arendada endas esinemisoskusi ning rääkida mõjusalt ja enesekindlalt.
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Mihkel Raud

Mihkel Raud

kirjanik ja saatejuht

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Ta on mänginud kitarri paljudes ansamblites, juhtinud mitmeid saateid nagu „7 vaprat” (ETV), “Koosolek” (TV3), “Värske Ekspress” (TV3), “Kolmeraudne” (TV3) ja olnud kohtunik saates “Eesti otsib superstaari” (TV3). Mihkel on kirjutanud kolm raamatut “Musta pori näkku” (2008),“Sinine on sinu taevas” (2010) ja „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ (2016). Lisaks on ta kirjutanud ühe väga eduka näidendi „Järgmine voor“ (2012), mis jõudis lavale Von Krahli teatris ja mida on hiljem lavastatud USA-s, Soomes ja Venemaal.

Aita Vaher

vabakutseline näitleja, näitekunsti ja hääletehnika õpetaja

Aita Vaher on vabakutseline näitleja, näitekunsti ja hääletehnika õpetaja. Ta on EMTA Kunstide Magister teatrikunsti ja teatripedagoogika alal ning EMTA Kunstide Magister muusika interpretatsiooni alal. Aita on MTÜ Tsirkusekool juhatuse liige. Ta on töötanud 9 aastat näitlejana NUKU teatris, lisaks draama- ja kõnetehnika õpetajana erinevates koolides ja huviringides ning hetkel õpetab hääletehnikat üliõpilastele EMTA Lavakunstikoolis. Aita etendab kaaslavastajana valminud lasteetendusi („Telefonilood”, „Ennemuistsed jutud”), annab Tsirkuse- ja klounietendusi Eestimaa linnades ja mängib hooajalisi või episoodilisi rolle Eesti teleseriaalides (“Pilevede all”, “Nähka tuleb külla”, „Kättemaksukontor“). Peale selle dubleerib ta mitmeid anima- ja mängufilme Filmaudio filmistuudios („Paddingtoni seiklused” 2015, „Lotte ja kadunud lohed“ 2019, „Käsna Kalle“ 2020).

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine

Koolituse jälgimiseks sobib nii süle- kui ka lauaarvuti, mobiiltelefon või tahvelarvuti. Vajalik on internetiühendus ning mugavamaks kuulamiseks soovi korral kõrvaklapid.

Saadame teile meili teel lingi peale arve tasumist, mille kaudu pääsete loengu salvestust vaatama ning ka elektroonilised materjalid.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo