Search
Close this search box.

SEMINAR

Kuidas kriisi väljakutsetes vaimset tervist hoida?

Koroonaviirusest põhjustatud olukord on tekitanud mitmeid uusi väljakutseid meile kõigile. Muutunud olud ja tekkinud raskused mõjutavad oluliselt meie vaimset tervist. Kuidas hakkama saada ning oma vaimset tervist toetada? Koolituse keskmes on kohanemine muutuste, stressi ja ootamatustega ning põhilised toimetulekumehhanismid, millest võib antud olukorras kasu olla.

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-11.15
Vaimse tervise hoidmine kriisis ja selle järgselt – miks see on oluline?

Lektor: Ailen Suurtee, kliiniline psühholoog ja koolitaja

11.15-11.30
Kohvipaus
11.30-13.00
Vaimse tervise hoidmine kriisis ja selle järgselt – miks see on oluline?

A. Suurtee loeng jätkub

13.00-13.45
Lõunapaus
13.45-15.45
Muutustega toimetulek ja nende mõju vaimsele tervisele.

Lektor: Anna Haasma, kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut

OSALUSTASU

169 €

Osalustasu sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi saalis või veebis, kohvipause saalikoolituse puhul, lõunasööki saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
SIHTRÜHM: Kõik huvilised olenemata ametist
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esinejad

Ailen Suurtee

Ailen Suurtee

Peaasi.ee - Peaasjad MTÜ kliiniline psühholoog ja koolitaja

Ailen Suurtee on kliiniline psühholoog ja koolitaja. Aileni lemmikteemadeks on noorte vaimne tervis ja selle hoidmine, ning söömishäired. Seetõttu on ta töötanud pikalt Tallinna Laste Vaimse Tervise Keskuses noorukitega ning teinud üle Eesti hulgaliselt koolitusi nii ettevõtetele, koolidele, lapsevanematele kui lastele vaimse tervise hoidmisest ja sitkuse toetamisest. Muutusterohkel ajal on sitkusel ehk säilenõtkusel (resilience) erakordselt oluline roll, et jalgealune ei kaoks.

Anna Haasma

Anna Haasma

Peaasi.ee - Peaasjad MTÜ kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut

Anna Haasma on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala magistrikraadiga. Anna viimaste aastate peamisteks huvipunktideks on olnud ennast kahjustav käitumine ja dialektiline käitumisteraapia, traumateraapia, teadveloleku praktikad ning söömishäired. Ta soovib ka üldisemalt anda oma panust sellesse, et inimesed saaksid suhtuda sõbralikumalt ja tervislikumalt oma kehasse. Erihuviks on tal positiivne psühholoogia. Anna kuulub alates 2010. aastast Eesti Pereteraapia Ühingusse.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo