Search
Close this search box.

KOOLITUS

Riigihangetest algtasemele

Koolituse eesmärgiks on anda nii hankijate kui ka pakkujate poolele ülevaade, kuidas riigihanke läbiviimine toimub ja kuidas vältida põhilisi probleeme, mis põhjustavad hangete korraldamisel vaidlusi.

Programm

9.30 – 10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00 – 12.00
Riigihange algajatele

Lektor: Erki Fels

  • Riigihangete ABC õiguslikus vaates
  • Riigihanke alusdokumendid
  • Hankemenetlused ja muud menetlused
  • Hankeleping
  • Kõrvaldamise alused
  • Õiguskaitse
12.00 – 12.45
Lõunapaus
12.45 – 14.15
Loeng jätkub
14.15 – 14.30
Kohvipaus
14.30 – 16.00
Loeng jätkub
OSALUSTASU

159 €

Hind sisaldab loengut kuus akadeemilist tundi, kogu päeva toitlustus saalis, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM:  kõik juhid ja spetsialistid, kes alustavad tööd riigihangete valdkonnas, samuti inimesed, kes soovivad oma teadmisi uuendada
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Erki Fels

Erki Fels

PwC Legal advokaadibüroo vandeadvokaat

Erki Fels tegeleb hankeõiguse ja halduskohtuvaidlustega. Ta on esindanud kliente mitmetes keerukates ja Eestis ainulaadsetes riigihankeid puudutavates kaasustes. Lisaks on Erki sage koolitaja ja andnud vaidlustusmenetlust puudutavaid loenguid ka Tartu Ülikooli riigihankeõiguse kursusel.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo