Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Peamised maksumuudatused sel ja järgmisel aastal

Lektor: Verner Silm

Loengu eesmärgiks on selgitada käibemaksu, ettevõtete tulumaksu ning üksikisiku tulumaksu muudatusi, mis jõustuvad aastatel 2024-2025. Samuti räägime, millised maksumuudatused kaotati ning milliseid maksumuudatusi ning ka uusi makse ettevõtetele on veel oodata.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

10.50–11.00
Kogunemine veebikeskkonda
11.00 – 12.45
Maksureform 2024-2025

Lektor: Verner Silm

  • Käibemaks
  • Tulumaks
  • Aktsiisid
  • Hasartmängumaksu muudatused
  • Kogumispensioni makse määra muudatus
  • Automaks
  • Magustatud jookide maks
  • Sõjamaks*
12.45 – 13.00
Küsimused-vastused
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, 30 päeva järelvaatamist ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: raamatupidajad, finantsjuhid ja -spetsialistid, audiitorid, juhid, juhatuse liikmed ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Verner Silm

Advokaadibüroo SORAINEN vandeadvokaat

Verner Silm on Eesti maksuõiguse töörühma vandeadvokaat spetsialiseerudes nii otsesele kui kaudsele maksustamisele. Ta omab pikaajalist kogemust suurtööstuse ja arvutimängude valdkonnas, kus ta on nõustanud rahvusvahelisi kliente erinevates õigusküsimustes. Verner on andnud maksuõiguse loenguid nii Sisekaitseakadeemias õpetades tulevasi maksuametnikke kui ka eraülikoolides. Ta on koolitanud raamatupidajaid Tallinna Majanduskoolis ja Mainoris ärirahanduse valdkonnas.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo