Search
Close this search box.

Töötervise ja tööpsühholoogia aastakonverents

Kuidas tormilises maailmas tööheaolu juhtida?

Lektorid: Andreas Abel, Annika Küüdorf, Eva-Maria Kangro, Kristjan Puusild, Hannes Hermaküla, Liina Randmann, Andero Teras ja Jüri Ennet.

Maailma tervisepäeva eel kutsume kõiki psühholoogiahuvilisi osalema konverentsil, kus valdkonna parimad spetsialistid jagavad praktilisi näpunäiteid ja tegevusi, kuidas töökeskkonda vaimsel tasandil parandada nii, et sellel oleks pikaajaline kasu.

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõna ja sissejuhatus

Päevajuht Hannes Hermaküla

10.05 – 10.30
Tervise tulevik – inimkonna tervis täna ja homme

Lektor:Andreas Abel, Qvalitas Arstikeskus AS meditsiinijuht

10.30 – 11.15
Tööheaolu võti – vaimne tervis ja elurõõm!

Lektor: Eva-Maria Kangro, psühholoog

11.15 – 12.00
Millised on eestlaste põhilised tööga seotud tervisemured?

Lektor: Annika Küüdorf, töötervishoiuarst, EVEA volikogu liige, Töökeskkonna Haldus OÜ tegevjuht

12.00 – 12.50
Lõunapaus
12.50 – 13.30
Sisemiste pingete maandamine ja tasakaalu leidmine tänapäeva maailmas

Lektor: Kristjan Puusild, psühhoterapeut

13.30 – 14.15
Kuidas toime tulla digitaalse ülekoormusega?

Lektor: Liina Randmann, tööpsühholoog

14.15 – 14.30
Kohvipaus
14.30 – 15.00
Kuidas arendada ja muuta töökeskkonda ilma inimesi lõhkumata?

Lektor: Andero Teras, meeskonna- ja juhtimiskoolitaja, psühholoog

15.00 – 15.30
Kuidas vabaneda üleliigsetest pingetest?

Lektor: Jüri Ennet, psühhiaater

15.30 – 16.00
Kuidas hoida emotsionaalset tasakaalu ja olla positiivne?

Lektor: Hannes Hermaküla, koolitaja

16.00 – 16.05
Konverentsipäeva lõpetamine

Päevajuht Hannes Hermaküla

OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Hannes Hermaküla

teleajakirjanik

Hannes on vabakutseline ajakirjanik. Tema tele- ja raadiosaadete põhiteemadeks on pereelu, õppimine ja enesearendamine. Lisaks on ta PREP paarisuhte koolituse koolitaja ning õhtujuht.

Kristjan Puusild

psühhoterapeut

Kristjan Puusild on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikoolis psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala ning Eesti Humanitaarinstituudis filosoofia õppesuuna (2009). Kristjan õpib TLÜ Kasvatusteaduste Instituudis doktorantuuris, samuti Eesti Analüütilise Psühholoogia Erakoolis psühhoterapeudiks. Kristjan Puusild on aastate jooksul olnud mitmete Eesti kõrgkoolide külalislektor, töötab psühholoogina ja shindo treeneri ja juhendajana.

Jüri Ennet

psühhiaater

Dr. Jüri O.-M. Ennet on psühhiaater-spordiarst, kes töötanud 20+ aastat Tallinna Psühhiaatriahaiglas psühhiaater-osakonna juhatajana.

Eva-Maria Kangro

psühholoog

Eva-Maria on psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Milttonis. Ta aitab meeskondadel ja (enese)juhtidel kasulikke muutusi ellu viia ja keset väljakutseid vormis püsida, tuginedes psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmistel, mida kinnitab ka omal nahal kogetu. Peaasjalikult on tema teemadeks agiilne muutuste juhtimine, stressiga hakkamasaamine, motivatsioon ja edasiviiv suhtlemine, aga ka eneseareng. Eva-Maria kogemus psühholoogiateadlase, koolitaja ja ettevõtjana eri valdkondadega kokku puutudes on näidanud, et tänases ärikeskkonnas on eelis neil, kes tegutsevad kui uudishimulikud ja kriitilised teadlased – tundlad püsti, paindlikult, kaasavalt ja järjekindlalt. Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Ta on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest ja kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda.

Liina Randmann

tööpsühholoog

Liina omab doktorikraadi juhtimisteadustes ja töötab Tallinna Tehnikaülikoolis õpetades erinevaid psühholoogia aineid. Doktorikraadile eelnesid õpingud Tehnikaülikooli magistriõppes, mille lõpetamisel omistati talle sotsiaalteaduste teadusmagistri kraad. Eelnevalt on Liina Randmann lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala, ta omab magistrikraadi psühholoogias ja ta on omandanud ka õpetaja kutse Tallinna Pedagoogilises instituudis. Ta on Eesti töö – ja organisatsioonipsühholoogide ühingu asutaja liige ja 2005. aastast ka Euroopa töö – ja organisatsioonipsühholoogide assotsiatsiooni (EAWOP) liige. 2009. aastal omistati talle andragoogi kutsekvalifikatsiooni IV aste. Liina Randmann on oodatud lektor psühholoogiaalastel täienduskoolitustel ja konverentsidel.

Annika Küüdorf

töötervishoiuarst, EVEA volikogu liige, Töökeskkonna Haldus OÜ tegevjuht

Annika on õpetanud Tartu Ülikooli üldarsti eriala, seejärel töötanud tööinspektor-arstina 1999-2004 ning 2004. aastal on ta lõpetanud Tartu Ülikooli töötervishoiuarsti eriala. Ta on töötanud erinevates töötervishoiuteenistustes nii töötervishoiuarsti kui ka riskianalüüside teostajana. A. Küüdorf on teinud tööd välislektorina alates 2003. aastast Tartu Ülikooli Tervishoiu Instituudis, Tartu Maaülikoolis, Tallinna Tehnikakõrgkoolis jt koolitusasutustes. Ta on Töötervishoiuarstide Seltsi liige.

Andero Teras

meeskonna- ja juhtimiskoolitaja, psühholoog

Andero erialane pädevus toetub psühholoogia magistrikraadile Tartu Ülikoolist. Organisatsioonidele pakutavate teadmiste ajakohasust ja kvaliteeti aitab tõsta Tartu Ülikooli psühholoogia doktoriastmes valdkonna uurimine ning õppejõuna loengute ja seminaride pidamine psühholoogia instituudis. Lisaks Tartu Ülikoolile on ta täiendanud enda psühholoogia alaseid teadmisi ja kogemusi Soome ja Ameerika Ühendriikide ülikoolides. Lisaks sisekoolituste läbiviimisele on Andero Teras ka hinnatud avalik esineja Eesti suurematel konverentsidel.

Andreas Abel

Qvalitas Arstikeskus AS meditsiinijuht

Registreeri koolitusele

Saalipilet

189 Lisa korvi

Veebipilet

189 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

149 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo