Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Edukate mõttemuster!

Lektor: Ülli Kukumägi

Keerulised ajad esitavad kõigile väljakutseid. Üha määravamaks saab, kuidas suudame realiseerida püstitatud eesmärke sõltumata ümbritsevast olukorrast. Edukatele (sõltumata tegevusvaldkonnast) on iseloomulik saavutusele orienteeritud mõtteviis. Mis eristab tegusaid ja ettevõtlike keskpärastest ning kuidas mõtlevad need, kes saavutavad soovitu?

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.30
Edukate mõttemuster

Lektor: Ülli Kukumägi

11.30 – 11.45
Sirutuspaus
11.45 – 13.00
Loeng jätkub
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut neli akadeemilist tundi ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi seminari programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Ülli Kukumägi

Ülli Kukumägi

koolitaja

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat, kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused, Päästeamet, Töötukassa, jt. Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.ee

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo