Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Kuidas juhtida tööheaolu ning toetada töötajate vaimset tervist?

Lektorid: Kaire Piirsalu-Kivihall ja Mailis Neppo

Loengu eesmärgiks on eesmärgiks on teadvustada tööhealolu olemust, seda mõjutavaid tegureid, et tööandjad teaksid, mis on töötajate jaoks oluline ning mis kasvataks nende tööheaolu.

Programm

10.00 – 10.20
Kogunemine veebikeskkonda
10.10 – 12.10
Kuidas juhtida tööheaolu ning toetada töötajate vaimset tervist?

Lektor: Kaire Piirsalu-Kivihall, tööheaolu.ee asutaja

  • Kaasaegsed teadmised töökeskkonna kujundamisest ja tööheaolu juhtimisest
  • Mida mõistetakse vaimse tervise all ja milliseid ohumärke tähele panna
  • Millest kujuneb kõrge tööheaolu organisatsioonis ja meeskonnas
  • Millised on tööheaolu juhtimise mudelid
  • Tööheaolu juhtimise protsess
  • Millised on kõrge tööheaolu mõjud töötajatele ja meeskonnale
12.10 – 12.20
Sirutuspaus
12.20 – 13.20
Mida tööandja saab ja peaks tegema töötaja vaimse tervise hoidmiseks?

Lektor: Mailis Neppo, Delfi Meedia AS personalijuht

  • Kuidas tööandja saab töötajate psühhosotsiaalseid probleeme ennetada ja ohte maandada?
  • Kuidas tagada töötajate vaimset tervist ja heaolu?
  • Töökeskkonna vaimse tervise analüüs
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loenguid neli akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: personalijuhid ja -spetsialistid, töökeskkonnaspetsialistid, töötervishoiu ja tööohutuse spetsialistid, juhid ja osakondade juhid, meditsiinitöötajad, samuti kõik need inimesed, kes vastutavad organisatsioonis töötajate (vaimse) tervise hoidmise ja edendamise eest ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Arenguprogrammi esinejad

Kaire Piirsalu-Kivihall

Kaire Piirsalu-Kivihall

tööheaolu.ee asutaja

Kaire on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ja omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis inimressursijuhtimise erialal. Tööheaolu juhtimise alal täiendas ta ennast Tampere Ülikoolis. Ta on töötanud ligi 20 aastat edukate rahvusvaheliste brändidega ning tal on õnnestunud kogemusi koguda ka Euroopa edukaimate tööandjate juures. Ta on andnud tööheaolu juhtimise loenguid Tartu Ülikoolis ning avaldanud artikleid väljaannetes Personali Praktik, postimees.ee jm. Hetkel teeb Kaire doktoritööd Tartu Ülikoolis.

Mailis Neppo

Delfi Meedia AS personalijuht

Mailis toimetab igapäevaselt Delfi Meedia personalijuhina. Lisaks õpetab Mailis oma eriala järeltulijaid Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tallinna majanduskoolis Mailis on veendunud, et juhina pead sa hoidma kuklas teadmist, et oma karjääri edenedes tuleb olla inimeste vastu kena, sest sa võid neid inimesi kohata ka oma karjääri allakäigu trepil. Mailis hindab nii töös kui eraelus kvaliteeti. President Ilves iseloomustab teda kui loovat ja lojaalset lõvitari. Mailis armastab Eesti kunsti ja disaini. Oma vaimset tasakaalu hoiab ta lugemise ja joogaga ning täiesti kindlalt on tal reisimissõltuvus. Mailise õpingud ja töine elu on olnud loogilises seoses – iga eelnev samm on viinud järgmise valikuni. See kõik – elust-tööst kogetu, maailmas nähtu, õpikuist loetu ja koolis omandatu – on saanud nüüd tervikpaketina kokku tema koolitusel.

Registreeri koolitusele

Järelvaatamise pilet

119 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo