Search
Close this search box.

TÖÖTERVISHOIUPÄEVA KONVERENTS 2022

Päevajuht Jaanika Jelistratov

Ülemaailmse töötervishoiu ja tööohutuse päeva puhul kutsume kokku asutuste ja ettevõtete töökeskkonna teemade eest vastutajad, juhid, personalijuhid ning tiimijuhid, et koos arutada olulisi teemasid töötervishoius. Sel aastal keskendume eriti töötervise teemadele kaugtöö korral, tervisekontrolli teemadele ning uutele riiklikele regulatsioonidele.

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00 – 10.05
Konverentsi avatervitus

Päevamoderaator Jaanika Jelistratov

10.05-10.30
Töötervishoiu ja tööohutuse juhis – milline on riigi nägemus?

Lektor: Seili Suder, Sotsiaalministeeriumi töö- ja pensionipoliitika töökeskkonna juht

10.30-11.15
Milline oli töötervishoid ja tööohutus enne ning millises suunas me liigume ja millises suunas me peaksime liikuma?

Lektor: Jaanika Jelistratov, VITS Solutions OÜ asutaja

11.15 – 12.00
Töötervishoiu ja tööohutuse rikkumised ja vastutus

Lektor: Meeli Miidla-Vanatalu, Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja töösuhete järelevalve ja õiguse alal

12.00 – 12.45
Lõunapaus
12.45 – 13.30
Milline roll on tervisekontrollil muutunud maailmas?

Lektor: Evelyn Aaviksoo, HeBa kliiniku Töötervishoiuarst, juhatuse liige

13.30 – 14.15
Kas kaugtöö on jätkuvalt populaarne ning milliseid on kaugtöö rakendamise õppetunnid?

Lektor: Evely Gorobinski, SOL Baltics personali- ja kvaliteedijuht

14.15 – 14.30
Kohvipaus
14.30 – 15.00
Tööõnnetuste juhtumid organisatsioonis – mis on tööandjale ohuks?

Lektor: Kristiina Reinson, Rödl & Partner Advokaadibüroo OÜ advokaat

15.00 – 15.30
Tööpsühholoog ehk võõras sõber?

Lekor: Anneli Salminen, nõustaja

15.30 – 16.00
Investeeri oma tervisesse!

Lekor: Evelin Ilves, töötervishoiuarst-resident

16.00-16.05
Konverentsi lõpetamine

Päevajuht Jaanika Jelistratov

OSALUSTASU

169 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: töökeskkonnaspetsialistid, kvaliteedijuhid, juhid, juristid, personalijuhid ning kõik teised huvilised.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Jaanika Jelistratov

tunnustatud töötervishoiu ja tööohutuse spetsialist ja VITS Solutions OÜ asutaja

Jaanika on tegutsenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas üheksa aastat. Täna tegeleb ta sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada.

Evelyn Aaviksoo

HeBa Kliiniku töötervishoiuarst/juhatuse liige

Evelyn on arst ja epidemioloog. Ta tegutseb iga päev selle nimel, et ettevõtete töötajad oleksid terved ja rahulolevad ning ettevõtted seeläbi väärtuslikumad. Evelyn usub sellesse, et lisaks inimlikule hoolele on andmete oskuslik kasutamine see võti, mis aitab ettevõttel teha parimaid valikuid töötajate tervise toetamiseks ja samal ajal võimestada äritegevust.

Anneli Salminen

nõustaja

Anneli liitus Võõras Sõber nõustajate tiimiga kohe selle loomise algusel 2018 aastal ja on meie aktiivseks ja hinnatud liikmeks tänaseni. Annelil on omandatud bakalaureuse kraad psühholoogias (2016) ning ta on lõpetanud Audentese Kõrgema Ärikooli rahvusvahelise ärijuhtimise erialal (2021). Anneli on tööturul toimetanud juba aastast 1987 olles tihedalt seotud selliste valdkondadega nagu kindlustus, personalitöö ja psühholoogiline nõustamine. 2021 alustas Anneli ka iseseisva ettevõtlusega. Meie kliendid kirjeldavad Annelit kui inimest, kelle seltsisi saab ennast turvaliselt tunda. kes on väga professionaalne kuid selle juures inimlikult toetav ja kliendi jaoks täielikult olemas. Paralleelselt nõustamistega viib Ave-Gail läbi ettevõtetes sisekoolitusi tööpsühholoogia valdkonnas. Ta on ka väikeettevõtja tööohutuse, koolitamise ja nõustamise valdkonnas (alates 2012, A-G Projekt OÜ).

Meeli Miidla-Vanatalu

Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja töösuhete järelevalve ja õiguse alal

Evelin Ilves

Töötervishoiuarst-resident

Evelin lõpetas Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna ravi eriala 1993. aastal ning taastas oma arstilitsentsi aastatel 2014-2015. Viimase üheksa aasta jooksul riigipea abikaasana võttis oma missiooniks tervislike eluviiside, toitumise ja liikumise propageerimise ja edendamise, samuti tervisliku koolitoidu toetamise. Ta on saanud sel teemal rohkelt kogemusi nii Euroopast, Ameerikast ja Aasia riikidest, sh esineda kõnede ja ettekannetega nii kodu kui ka välismaal. Aastal 2013 nimetas Maailma Terviseorganisatsiooni Euroopa haru teda oma eeskõnelejaks nn elustiilihaiguste alal (toitumisest, vähesest liikumisest, tubakast, alkoholist jt sõltuvustest tingitud mittenakkuslikud haigused). Hetkel tegutseb Evelin töötervishoiuarst-residendina.

Kristiina Reinson

Rödl & Partner Advokaadibüroo OÜ advokaat

Kristiina on Advokatuuri liige alates 2014 ning ta on töötanud advokaadibüroodes Primus ja Ellex Raidla. Enne advokaadibüroosse tööle asumist tegutses ta pangas juristina. Oma senises töös on Kristiina spetsialiseerunud eelkõige kohtumenetlustele, tööõigusele, pankrotiõigusele ja üldisele ärinõustamisele.

Seili Suder

Sotsiaalministeeriumi töö- ja pensionipoliitika töökeskkonna juht

Seili on sotsiaalministeeriumi tööpoliitika ja töökeskkonna juht. Ta on üle 15 aasta tegelenud tööõiguse kujundamisega Eestis. Koos sotsiaalministeeriumi meeskonnaga loob ta individuaalseid ja kollektiivseid töösuhteid reguleerivaid õigusakte ja panustab ohutu töökeskkonna loomisesse. Paar aastat töötas Seili Tööinspektsioonis ja on nüüdseks üle 14 aasta töötanud sotsiaalministeeriumis, kus ta on töökeskkonna üksuse juht. Seili on aastate jooksul andnud Tartu Ülikoolis tööõiguse loenguid ja seminare.

Evely Gorobinski

SOL Baltics personali- ja kvaliteedijuht

Evely on tegutsenud SOL Baltics OÜs inimeste juhtimise valdkonnas üle 13 aasta. Tänasel päeval vastutab ta personali- ja kvaliteedijuhtimise eest kolmes Balti riigis.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo