Search
Close this search box.

VEEBIKOOLITUS

Koostöö keeruliste meeskonnaliikmetega: manipulatsioonid

Lektor: Katrin Roosileht

Koolituse eesmärgiks on aidata märgata manipulatsioonide võtteid ja tehnikaid ning selgitada, kuidas manipulatsioonide ahelat meeskonnas või töös keeruliste klientidega lõpetada.

Meetodid: Loeng ja arutelu

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 12.00
Töö keeruliste klientidega: manipulatsioonid
  • Miks manipulatsioonid toimivad?
  • Enam levinud manipulatsioonide viisid
  • Kuidas teha vahet hea tahtlikul mõjutamisel ja manipulatioonil?
  • Pinged kliendisuhtluses ja meeskonnas
  • Keerulised kliendid – kuidas hakkama saada?
  • Konfliktid teeninduses ja kliendisuhtluses
  • Kuidas läbirääkimised aitavad?
  • Kuidas lõpetada manipulatsioon?
12.00-12.15
Sirutuspaus
12.15-14.00
Koolitus jätkub
OSALUSTASU

169 €

Osalustasu sisaldab loengut viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik juhid ja spetsialistid, kes puutuvad töösituatsioonides kokku keeruliste klientide või manipulatsiooniga meeskonna siseselt

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Katrin Roosileht

koolitaja ja psühholoog

Katrin on lõpetanud psühholoogia eriala Tartu Ülikoolis ning näitejuhtimise eriala Tallinna Ülikoolis. Lisaks on ta õppinud psühhodraama lavastajaks Tallinna Psühhodraama Koolis ning tegutseb psühhodraama gruppide juhendajana. Koolituste läbiviimisel kasutab Katrin aktiivselt oma varasemas elus omandatud näitlejakutset ja töökogemusi VAT teatris ja Nukuteatris, kaasates inimesi aktiivsesse tegevusse ning leides igaühele just tema jaoks sobiva õppimisviisi. Katrinil on suurepärane omadus liituda grupiga, saavutada hea kontakt koolitusel osalejatega ning tänu tema suurele empaatiavõimele oskab ta igale osalejale pakkuda just selliseid suuniseid ja teejuhiseid, mis igas konkreetses olukorras töötavad kõige paremini.

Registreeri koolitusele

Veebiosaluse pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo