Search
Close this search box.

PERSONALIJUHTIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS!

Päevajuht: Roland Tokko

Konverentsi eesmärgiks on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega  20. mail toimuvat rahvusvahelist personalijuhtimise päeva.

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõnad

Päevajuht Roland Tokko, inspiratsioonikoolitaja

10.05 – 10.30
Konverentsi avasõnavõtt

Lektor: Marianne Mikko, ajakirjanik, poliitik

10.30 – 11.00
Meeskonna juhtimise uued tahud (post)pandeemia ajastul ja nende mõju äritulemustele

Lektor: Kadri Mägi-Lehtsi, Roche Eesti OÜ tegevjuht, arst

11.00 – 11.30
Kas inimeste juhtimist saab digitaliseerida?

Lektor: Maarit Vabrit-Raadla, Juhtimistarkvara SinuLab arendusjuh

11.30 – 12.00
Meeskonna inspireerimine ja toetamine hübriidtöö keskkonnas

Lektor: Keishy Margus, Elisa Eesti AS värbamisjuht

12.00 – 12.50
Lõunapaus
12.50 – 13.35
Edukas enesejuhtimine muutuste keskel

Lektor: Jaanus Kangur, koolitaja ja suhtlemistreener

13.35 – 14.15
Ületöötamise selged märgid ehk kuidas juhti õigeaegselt ülekoormusest teavitada?

Lektor: Allan Kaljakin, koolitaja ja suhtlemistreener

14.15 – 14.35
Kohvipaus
14.35 – 15.00
Kas ja kui palju huumor meid elus edasi kannab?

Lektor: Mart Juur, kirjanik

15.00 – 15.30
Tähendusrikas töötaja – inimene, kes on õnnelik oma töökohal ja muudab õnnelikumaks ka inimesi, kellega kokku puutub

Lektor: Roland Tokko, inspiratsioonikoolitaja

15.30– 16.00
Marko Matvere muusikaline tervitus
OSALUSTASU

179 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitus- ja arendusjuhid ning kõik teised personalitöid tegevad juhid ning spetsialistid.

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Roland Tokko

inspiratsioonikoolitaja

R. Tokko on on Edu Akadeemia kaasasutaja, koolitaja, laulja/laulukirjutaja, raamatute “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja “Minu elu kutse” autor, “Silmapaistev noor eestlane” 2021. Roland ei teadnud pikka aega, mida ta elult soovib: kelleks ta saada tahab ja mis tee valida. Viimased 13 aastat on ta pühendunult tegelenud enesearenguga ja teinud suuri muudatusi igas eluvaldkonnas. Tänu sellele elab Roland täna sellist elu, mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ühtlasi aitab ta seda teha ka teistel inimestel, tuues välja nende tegeliku potentsiaali.

Maarit Vabrit-Raadla

Juhtimistarkvara SinuLab arendusjuht

M. Vabrit-Raadla on tegutsenud juhtide koolitajana ning olnud personalipartneriks erinevates ettevõtetes alates 1990-ndate lõpust. Õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduseid ning hiljem lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli (cum laude) ärikorralduse instituudis personaliarenduse eriala. Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väike-ettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh. 6 aastat ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab.ee, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.

Mart Juur

kirjanik

M. Juur on eesti humorist, ajakirjanik ja muusikakriitik. Ta on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli ajakirjanduse erialal 1986. aastal. Ta osaleb muuhulgas raadiosaates “Rahva Oma Kaitse” ja ning on ajalehe Postimees ajakirjanik.

Marianne Mikko

ajakirjanik ja poliitik

M. Mikko on töötanud 1996-2000 ajakirjanikuna Eesti Televisiooni diplomaatilise korrespondendina Brüsselis, 2002-2004 Raadio Kuku “Välismääraja” saatejuhina, Maalehe erikorrespondendina ning ajalehe “Diplomaatia” peatoimetajana. Aastatel 2011- 2015 oli ta Riigikogu liige. 2008. aastal tegutses Euroopa Parlamendis raportöörina, juhtides Euroopa meedia pluralismi käsitleva raporti koostamist. Tegutseb aktiivselt ka naisorganisatsiooni Kadri juures ning on valitud eurosotside naisühenduse PES Women juhatusse.

Jaanus Kangur

koolitaja ja suhtlemistreener

Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Keishy Margus

Elisa Eesti AS värbamisjuht

Kadri Mägi-Lehtsi

Roche Eesti OÜ tegevjuht, arst

K. Mägi-Lehtsi on pikaajalise kogemusega juht ravimisektoris ning samal ajal panustab ühiskondlikel alustel Ravimitootjate Liidu esinaisena ja Tööandjate Keskliidu ning Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA volikogudes. Rahvusvahelise korporatsiooni Eesti esinduse tegevjuhina omab Kadri nii teoreetilist kui praktilist kogemust tervisliku mõttelaadi juurutamisel ettevõttes; tema tervise-edenduse alase lõputöö teemaks oli tööpinge vähendamine ning heaolu suurendamine kasutades teadveloleku praktika rakendamist Roche Eesti OÜ näitel.

Allan Kaljakin

koolitaja

Pikaaegse juhtimiskogemusega praktikuna organisatsiooni eestvedaja ja meeskonna juhina coachi, superviisori ja psühhodraama rakendaja väljaõppes, aitan meeskonnas tegevuslike ja sotsiomeetriliste meetoditega, sh veebikeskkonnas omavahelisi suhteid ja koostööd edendades saavutada paremaid tulemusi. Olen DiSC® sertifitseeritud konsultant & koolitaja, läbinud praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria väljaõppe ning olen lõpetamas superviisori ja coachi õpinguid. Tegutsen aktiivselt Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingus nii hariduse kui ka tervishoiu töörühmas. Väärtustan julgust algatada uusi asju ja katsetada seni proovimata tegutsemisviise, järjepidevust endale seatud sihtide saavutamisel kui ka teiste toetamisel ning koostöö võrgustike loomise olulisust ja koostegutsemist. Meeskonna järjepideva arendamisega puutun kokku oma igapäevatöös meeskonnajuhina.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo