Search
Close this search box.

VEEBILOENG

Kuidas müüa edukalt Amazonis?

Lektor: Egle Raadik

Koolituse eemärgiks on anda ülevaade, kuidas müüa oma tooteid maailma suurimas e-ekspordikeskkonnas Amazon. Müügipotentsiaal on suur, kuid keskkonnal on omad reeglid, mida peab teadma. Loengu käigus vaatame üle edukaks e-kaubanduseks sobiliku tootevaliku kriteeriumid, õpime nutikalt ära kasutama ostjate poolt jäetud tagasisidet, kirjutama ideaalset listing’ut ja turundama oma tooteid nii, et nende müük oleks maksimaalselt kasumlik. Vaatame üle pakendamise ja logistika erinõuded ning vastame kõigile küsimustele, mis osalejatel Amazoniga seoses tekivad.

Meetodid: loeng ja arutelu

Programm

9.50–10.00
Kogunemine veebiruumi
10.00 – 12.00
Kuidas müüa edukalt Amazonis?

Lektor: Egle Raadik

  • Kuidas toimib müük Amazoni platvormil ning mida alustades silmas pidada?
  • Millises järjekorras ja millele keskenduda, et saada oma tooteid kiirelt müüa vältides sealjuures kulukaid vigu ja ebavajalikke tegevusi?
OSALUSTASU

129 €

Hind sisaldab loengut kaks ja pool akadeemilist tundi, kohvipaus saali loengu puhul, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: e-kaubandusega tegelevad ettevõtjad ning kõik huvilised, kes soovivad alustada ettevõtlusega Amazonis

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Koolituspäeva esineja

Egle Raadik

edukas Amazoni ettevõtja, internetiturundaja ja koolitaja

Egle Raadik on edukas Amazoni ettevõtja, kes on oma äritegevust laiendanud Eesti riigipiiridest väljapoole - Amazoni. Ta on koos meeskonnaga arendanud ja müünud tooteid juba üle nelja aasta. Selle aja jooksul on Egle ettevõte läbi töötanud sadu tooteideid, jõudnud välja 4-miljonilise aastakäibeni ning teinud teadaolevalt Eesti suurima Amazoni EXITi.

Registreeri koolitusele

Veebipilet

129 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

109 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo