Search
Close this search box.

Psühholoogiaseminar

Kuidas halvad töösuhted heaks muuta?

Lektorid: Piret Bristol, Eva-Maria Kangro, Tõnu Lehtsaar ja Vahur Kersna

Seminari eesmärgiks on anda vastuseid küsimustele, miks tekivad töökollektiivis konfliktid, milline on juhi roll nende lahendamisel ja kuidas keerulisi sõnumeid õigesti edastada.

Programm

9.50 – 10.00
Kogunemine veebikeskkonda
10.00 – 11.00
Miks tekivad konfliktid ja kuidas neid lahendada?

Lektor: Piret Bristol, Diplomeeritud superviisor/coach

11.00 – 12.00
Kelle probleem on ärritunud kolleeg?

Lektor: Eva-Maria Kangro, Miltton New Nordics psühholoog ja juhtimisnõustaja

12.00 – 12.45
Aeg lõunapausiks
12.45 – 14.00
Kuidas juhina edastada keerulisi sõnumeid?

Lektor: Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli kaplan ja suhtlemispsühholoog

14.00 – 14.30
Kogemuslugu: Hirmud ja ärevus – kuidas nendega toime tulla?

Lektor: Vahur Kersna, ajakirjanik

OSALUSTASU

169 €

Hind sisaldab loenguid viis akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, soovi korral tõendit teemade läbimise kohta ja järelvaatamise võimalust 30-päeva.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Veebiseminari esinejad

Piret Bristol

Diplomeeritud superviisor/coach

Piret on hariduselt psühholoog ning omandanud psühholoogilise nõustaja ja gestaltterapeudi täiendhariduse. Ta on rahvusvaheliselt sertifitseeritud superviisor ja coach, ESCÜ kvaliteedigrupi läbinud 8. taseme superviisor, sertifitseeritud Teams Management System`i ja Denisoni Organizational Culture Survey konsultant, Association of National Organisations for Supervision in Europe juhatuse liige ning International Supervision and Coaching Institute’i superviisorite-coachide väljaõppe programmi põhiõppejõud ja õppesuperviisor. Piret on töötanud avalikus sektoris psühholoogi, õpetaja ja koolijuhina ning erasektoris organisatsiooni juhi, koolitaja ja õppejõuna.

Eva-Maria Kangro

Miltton New Nordics psühholoog ja juhtimisnõustaja

Eva-Maria on psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Milttonis. Ta aitab meeskondadel ja (enese)juhtidel kasulikke muutusi ellu viia ja keset väljakutseid vormis püsida, tuginedes psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmistel, mida kinnitab ka omal nahal kogetu. Peaasjalikult on tema teemadeks agiilne muutuste juhtimine, stressiga hakkamasaamine, motivatsioon ja edasiviiv suhtlemine, aga ka eneseareng. Eva-Maria kogemus psühholoogiateadlase, koolitaja ja ettevõtjana eri valdkondadega kokku puutudes on näidanud, et tänases ärikeskkonnas on eelis neil, kes tegutsevad kui uudishimulikud ja kriitilised teadlased – tundlad püsti, paindlikult, kaasavalt ja järjekindlalt. Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Ta on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest ja kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda.

Tõnu Lehtsaar

Tartu Ülikooli kaplan ja suhtlemispsühholoog

Tõnu Lehtsaar on religiooni- ja suhtlemispsühholoog. Religioonipsühholoogiaga seob teda Tartu Ülikoolis religioonipsühholoogia professori ametikoht. Suhtlemispsühholoogia väljundiks on tema jaoks tegevus koolitajana koolitusturul. Kahe tegevusvaldkonna kokkupuutealasse jääb huvi hingehoiu ja psühhoteraapia vastu.

Vahur Kersna

ajakirjanik

Registreeri koolitusele

Veebipilet

169 Lisa korvi

Järelvaatamise pilet

159 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo