Search
Close this search box.

LÕUNA-EESTI SEKRETÄRIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

Päevajuhid Kethi Uibomägi ja Jalmar Vabarna

Eesti suurim ja olulisim sekretäride päeva konverents ootab 2022. aasta aprillikuus osalema enam kui 500 juhiabi, assistenti, sekretäri ja büroojuhti kõikidest Eesti ettevõtetest ning asutustest!

Teid ootavad 10 lektorit, säravad muusikud ning 30 koostööpartnerit!

Tere tulemast!

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõnad ja sissejuhatus

Päevajuhid Kethi Uibomägi ja Jalmar Vabarna

10.05 – 10.45
Kuidas oma emotsioonidega toime tulla?

Lektor: Reet Neemoja, psühholoog, coach ja töötajakogemuse disainer

10.45 – 11.20
Loov leidlikkus töökohal – juhtugu mistahes, ma leian lahenduse!

Lektor: Harald Lepisk, koolitaja

11.20 – 11.50
Tunnustamine – heade tulemuste eeldus, mitte tagajärg.

Lektor: Rain Tunger, restoranide ÜLO, Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu ning Pegasus partnert

11.50 – 13.00
Auhindade loosimine ja lõunapaus
13.00 – 13.30
Millised on värskeimad kuritegevuse trendid internetis ja kuidas ennast nende eest kaitsta?

Lektor: Thea Sogenbits, küberturbe ekspert

13.30 – 14.00
Kuidas edukalt investeerida?

Lektor: Märten Kress, investor, investeerimiskoolitaja ja populaarse investeerimisblogi dividendinvestor.ee eestvedaja

14.00 – 14.40
Auhindade loosimine ja kohvipaus
14.40 – 15.10
Naine ja karjäär – kuidas hakkama saada?

Lektor: Urve Palo, majandustegelane ja koolitaja

15.10 – 15.45
Klaaslagi ahistab, juhiks saab vaid supernaine!

Lektor: Mihkel Raud, kirjanik ja saatejuht

15.45– 16.30
Auhindade loosimine ja konverentsi lõpetamine Kethi Uibomäe ning Jalmar Vabarna muusikalise etteastega
OSALUSTASU

189 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause, kogu päeva toitlustust saalikoolituse puhul ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.

SIHTRÜHM: sekretärid, assistendid, juhiabid, administratiivtöötajad, büroojuhid ning kõik teised huvilised

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Harald Lepisk

koolitaja

Harald Lepisk on koolitaja enesearengu, loovuse ja ettevõtlikkuse alal. Ta on haridusvaldkonna ettevõtja ja Inspiratsioon.ee arengukeskkonna, Lugudevestja ja Kireleidja rakenduste looja.

Urve Palo

koolitaja

Urve Palo on Eesti majandustegelane ja poliitik. 1990. aastal lõpetas ta Värska Keskkooli. Seejärel õppis Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, mille lõpetas 1994. Ta õppis ka Estonian Business Schooli rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantuuris. Alates 1993. aastast töötas ta Saint-Gobain Ehitustooted Eesti AS-is ja alates 1999. aastast oli ta selle ettevõtte juht. Aastatel 2007–2009 oli ta rahvastikuminister, 2014–2015 majandus- ja taristuminister, 2015. aastal ettevõtlusminister ning 2016–2018 ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister ning aastatel 2019-2021 töötas Urve OÜ Novoloto juhatuse esimehena.

Reet Neemoja

psühholoog

Reet Neemoja on rahvusvahelise töökogemusega protsessile orienteeritud psühholoog ja coach, kelle kogemustepagasis on üle 15 aasta liidrite ja organisatsioonide arengu toetamist personalijuhina, ettevõtte juhatuse liikmena ja välise konsultandina. Samuti on tal rahvusvaheline töökogemus ettevõtluse arendamise valdkonnas Euroopa Liidu Komisjoni juures Kosovos ning protsessile orienteeritud terapeudi töökogemus USA-s.

Thea Sogenbits

küberturbe ekspert

Thea Sogenbits on küberturbe ekspert. Igapäevaselt kaitseb ta meie kõigi maksusaladust. Teadlasena uurib ta küberkuritegelike organisatsioonide äri ja rahvusvahelist piiriülest küberkuritegevust. Koolitajana valmistab ta ette militaar-, avaliku- ja erasektori hübriidkaitse eksperte.

Mihkel Raud

muusik ja kirjanik

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Ta on mänginud kitarri ansamblites Golem, Metallist, Kulo, Singer Vinger, Ba-Bach, Mr. Lawrence ja Lenna. Mihkel on juhtinud televisioonis mitmeid saateid nagu „7 vaprat” (ETV), “Koosolek” (TV3), “Värske Ekspress” (TV3), “Kolmeraudne” (TV3) ja olnud kohtunik saates “Eesti otsib superstaari” (TV3). Lisaks on ta kirjutanud raamatuid ja näidendi, mis jõudis lavale Von Krahli teatris ja mida on hiljem lavastatud USA-s, Soomes ja Venemaal.

Rain Tunger

restoranide ÜLO, Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu ning Pegasus partner

Rain Tunger on enesearengule pühendunud ettevõtja, muusik ning motivatsiooni ja külalislahkuse eest kõneleja. Rain juhib Tallinna restoranide Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu, Pegasus ja ÜLO teenindusmeeskondi, mis on muutunud kiiresti nii kohalike kui väliskülaliste suurteks lemmikuteks. Ühtlasi toimetab ta juba 12 aastat Raadio 2 saadet “Progressioon”, õpib omal käel kitarri, loob laule ning tegutseb ekstaatilise tantsu DJ-na.

Märten Kress

investor

Märten Kress juhtis aastatel 2006-2016 pensionifondide investeeringuid. Enne seda tegeles Rahandusministeeriumis finantsriskide hindamise ja juhtimise mudelite juurutamisega riigi reservidele. Ta on töötanud ka Eesti Pangas külalisuurijana ja Swedbank’i grupis analüütikuna. Märten omab majandusteaduste magistrikraadi Taanist Aarhus’i ülikoolist.

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo