Search
Close this search box.

VAIMSE TERVISE AASTAKONVERENTS 2023

Päevajuht: Tambet Tuisk

Programm

9.30–10.00
Registreerimine ja tervituskohv
10.00-10.05
Konverentsi avasõna ja sissejuhatus

Päevajuht Tambet Tuisk

10.05 – 10.20
Mida teeb riik, et meie inimeste vaimne tervis oleks jätkusuutlikult toetatud?

Lektor: Anniki Lai, Sotsiaalministeeriumi Vaimse Tervise osakonna juhataja

10.20 – 11.00
Teadmatus ja ärevus – kuidas pingeid maandada ja püsida produktiivne?

Lektor: Helena Lass, Dr Med, psühhiaater, vaimse vormi spetsialist, ettevõtja

11.00 – 12.00
Ülemäärane ärevus: toetamisevõimalused ja põhimõtted

Lektor: Siim Jakobsoo, kliiniline psühholoog

12.00 – 12.50
Lõunapaus
12.50 – 13.30
Tulemuslik vaimse tervise probleemide ennetus

Lektor: Kariina Laas, PhD kliiniline psühholoog

 

13.30 – 14.10
Töömõtete peatamise tehnikad

Lektor: Riina Telling, tööpsühholoog

14.10 – 14.30
Kohvipaus
14.30 – 15.00
Kogemuslugu- Töötajate heaolu ja tervise toetamine organisatsioonis

Lektor: Age Leedo,  LHV Pank, personalijuhi kt ning büroo- ja infohaldusjuht; coach, mentor

15.00 – 15.30
Hiina meditsiini abinõu ärevuse ja tööstressi korral

Lektor: Rene Bürkland, Hiina Meditsiini Keskus, hiina meditsiini arst

15.30 – 16.00
Juss Haasma kogemuslugu ja muusikaline etteaste
OSALUSTASU

229 €

Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kogu päeva toitlustust saalikonverentsi puhul ja soovi korral tõendit konverentsi läbimise kohta.

SIHTRÜHM: kõik huvilised olenemata ametist

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!

Esinejad

Tambet Tuisk

näitleja

Kariina Laas

PhD kliiniline psühholoog

Kariina Laas on atesteeritud kliiniline psühholoog.Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2014. aastal. Tema doktoritöö keskendus geenide ja keskkonna rollile riskikäitumise ja vaimse tervise probleemide kujunemisel. Paralleelselt doktoriõppega lõpetas ta 2014.a kognitiiv-käitumusliku teraapia põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta psühhoteraapia valdkonnas täiendanud end motiveeriva intervjueerimise ja skeemiteraapia alal. Kariina on läbinud riiklikult tunnustatud kasutajakoolitused isiksuse ning kognitiivsete funktsioonide uurimiseks. Psühholoogina töötab Kariina alates 2010. aastast, keskendudes eelkõige täiskasvanute vaimsele tervisele. Kariina on TÜ Psühholoogia instituudi neuropsühhofarmakoloogia ning kliinilise psühholoogia teadur ja lektor.

Rene Bürkland

Hiina Meditsiini Keskus, hiina meditsiini arst

Rene Bürkland on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

Helena Lass

Dr Med, psühhiaater, vaimse vormi spetsialist, ettevõtja

Dr. Helena Lass on vaimse vormi ekspert, arst ja ettevõtja. Ta on Unego OÜ (2013) psühhiaater. Helena teab, et inimeste heaolu sõltub teadvustamisvõimel põhinevatest intrapersonaalsetest (intra – seespool) oskustest. Ta on näinud, et praktilise hariduse puudumine selles osas on lisaks igapäevastele takistustele ka mitmete vaimse tervise probleemide põhjustaja. Stress, läbipõlemine, depressioon, ärevus - kõik need on seotud oskustega toimetada oma emotsioonide, mõtete ja teadvustamisega. Helenal on arstiharidus Tartu Ülikoolist (2004) mille järgselt ta omandas eriarsti kutse psühhiaatrias (2013). Ta on ka Teadliku Ettevõtluse Konverentside eestvedaja ning Conscious Initiative OÜ asutaja ja arendusjuht. Conscious Initiative OÜ peamiseks teenuseks on globaalne, ettevõtetele suunatud e-koolituste platvorm www.wellnessorbit.com, mis on turul 2017 aasta algusest. Platvorm on suunatud ettevõtete töötajate teadlikkuse, vaimse vormi ja professionaalsete oskuste arendamiseks.

Age Leedo

LHV Pank, personalijuhi kt ning büroo- ja infohaldusjuht; coach, mentor

Siim Jakobsoo

kliiniline psühholoog

Kliiniline psühholoog Siim Jakobsoo on lõpetanud Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduskonna psühholoogia eriala magistrantuuri (2017), Kognitiiv-Käitumisteraapia Kooli kognitiiv-käitumisteraapia põhikursuse (2020) ja on atesteeritud kliiniline psühholoog (tase 7). Ta kuulub Eesti Kogniitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni, Eesti Kliiniliste Psühholoogide Kutseliitu ja Eesti Psühholoogide Liitu. Siim on spetsialiseerunud täiskasvanute psühhoteraapiale ning psüühikahäirete hindamisele ja diferentsiaaldiagnostikale.

Riina Telling

tööpsühholoog

Riina Telling on töö- ja organisatsioonipsühholoog, vaimse tervise valdkonna vastutav koolitusspetsialist Qvalitase Tallinna esinduses.

Anniki Lai

Sotsiaalministeeriumi Vaimse Tervise osakonna juhataja

Registreeri konverentsile

Järelvaatamise pilet

169 Lisa korvi

Registreerimine

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:

Tasumine ja loobumine

Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel. Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid

Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Lisainfo