7. oktoober 2021

VAIMSE TERVISE AASTAKONVERENTS 2021

Tallinnas
PROGRAMM
LEKTORID

Konverents on pühendatud vaimse tervise päevale ning selle eesmärgiks on jagada nõuandeid tööärevuse ja – stressiga toimetulekuks ning abivajajate märkamiseks ja abistamiseks.

Programm

10.00–16.05
 • 09.30-10.00 Registreerimine ja hommikukohv
 • 10.00-10.05 Konverentsi avasõnad ja päeva sissejuhatus
  Moderaator: Reigo Ahven
 • 10.05-10.20 Riigi loodavad võimalused kodanike vaimse tervise parandamiseks
  Lektor: Signe Riisalo,
  EV Sotsiaalkaitseminister
 • 10.20-11.00 Toimetulek tööstressiga: eneseabistrateegiad
  Lektor: Eva-Maria Kangro,
  psühholoog
 • 11.00-12.00 Emotsionaalsed käitumised organisatsioonis
  Lektor: Margus Maksimov,
  koolitaja ja coach
 • 12.00–12.50 Lõunapaus
 • 12.50 – 13.30 Digistressi surve maandamine
  Lektor: Kätlin Konstabel,
  psühholoog ja terapeut
 • 13.30 – 14.10 Kuidas märgata ja toetada hädasolijat?
  Lektor: Margus Laurik,
  kliiniline psühholoog
 • 14.10–14.30 Kohvipaus
 • 14.30–15.00 Tööärevus ja sellega seotud uneprobleemid
  Lektor: Rita Rätsepp,
  psühholoog
 • 15.00–15.30 Keha võimekusest pingete maandamisel
  Lektor: Kristel Leesmend,
  näitleja ja sertifitseeritud TRE juhendaja
 • 15.30-15.55 Kuidas olla paremas ühenduses iseendaga?
  Lektor: Tiit Trofimov, joogaõpetaja ja vaimse tervise edendaja
 • 15.55-16.05 Konverentsipäeva lõpetamine
  Moderaator: Reigo Ahven

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi teabepäeva programmis ja ajakavas!

REGISTREERI
7. oktoober 2021
kell 10.00-16.05
Õppepäeva maht: 6 akadeemilist tundi
Tallinn ja veebikeskkond
Osalustasu: 179 €
Osalustasu sisaldab loenguid kuus akadeemilist tundi, kohvipause ja lõunasööki, elektroonilisi materjale ning soovi korral tõendit teemade läbimise kohta.
Õppe alustamise tingimused
puuduvad
Lisainfo
Telefonid: 6774 030, 5866 4030
E-post: koolitusturg@koolitusturg.ee
Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid
Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.
Tasumise ja loobumise tingimused
Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel.
Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas meiliga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Esinejad

Reigo Ahven
ettevõtja ja muusik

Signe Riisalo
EV Sotsiaalkaitseminister
Eva-Maria Kangro
psühholoog

Eva-Maria on psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Milttonis. Ta aitab meeskondadel ja (enese)juhtidel kasulikke muutusi ellu viia ja keset väljakutseid vormis püsida, tuginedes psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmistel, mida kinnitab ka omal nahal kogetu. Peaasjalikult on tema teemadeks agiilne muutuste juhtimine, stressiga hakkamasaamine, motivatsioon ja edasiviiv suhtlemine, aga ka eneseareng. Eva-Maria kogemus psühholoogiateadlase, koolitaja ja ettevõtjana eri valdkondadega kokku puutudes on näidanud, et tänases ärikeskkonnas on eelis neil, kes tegutsevad kui uudishimulikud ja kriitilised teadlased – tundlad püsti, paindlikult, kaasavalt ja järjekindlalt. Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Ta on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest ja kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda.

Margus Maksimov
koolitaja ja coach

Margusel on enam kui 15 aastne juhtimiskogemus nii era – kui ka kolmandast sektorist. Sealhulgas on ta töötanud AS Leibur haldus-, personali – ning logistikadirektorina, olnud
MTÜ JCI Estonia / JCI Tallinn juhatuse liige ning JCI Heategevusfondi juhatuse liige.
Ühel hetkel lisandus inseneri- ja majandusalasele haridusele psühholoogia, mida hiljem täiendas pereteraapia-alane õpe. Margusel on koolituskogemus alates aastast 2000.

Kätlin Konstabel
psühholoog ja terapeut

Kätlin on Tartu Ülikooli lõpetanud psühholoog. Tema magistritöö teema – emotsioonid, nendest arusaamine – on üks tema lemmikvaldkondi psühholoogias tänapäevani. Enne psühholoogiaõpinguid õppis ta ka ajalugu, mis on andnud oskuse näha inimest natuke laiemas kontekstis. Kätlinil on olnud huvitav ja arendav võimalus puutuda tööalaselt kokku väga erinevate psühholoogia valdkondadega – ta on töötanud nii politseis, Tartu Ülikooli Teaduskoolis, TÜ Psühhiaatriakliinikus kui ka pikki aastaid TÜ Psühholoogia instituudis õppejõuna loenguid andes. Magistriõpingute raames läbis ta kognitiivkäitumisteraapia aluskursuse, 2011. aastal alustas pereteraapia õpinguid ning alates 2015. aastast on tal au ja võimalus nimetada end pereterapeudiks.

Margus Laurik
kliiniline psühholoog

Margus on atesteeritud kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia bakalaureuse- ja magistriõppe. Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia täieliku väljaõppe, täiendanud ennast lahenduskeskse lühiteraapia ja pereteraapia vallas. Peamisteks tööülesanneteks olnud noorte ja täiskasvanute psüühika- ning käitumishäirete psühhodiagnostika ning psühhoteraapia.
Elus peab Margus oluliseks tasakaalu ja tasakaaluks erialasele tööle on ta harrastanud puuskulptuuride ja kivist kausside meisterdamist. Viimastel aastatel on ka mindfulness meditatsoonid olnud oluliseks ressursiks, mis aitab elust rohkem osa võtta ja oma kogemusega paremini toime tulla.

Rita Rätsepp
Psühholoog

Rita Rätsepp on lõpetanud Konservatooriumi Lavakunsti Kateedri näitlejana ja töötanud sellel erialal üle kahekümne aasta. Psühholoogia õpinguid alustas ta 2001. aastal Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, mille lõpetas 2008. Lisaks on Rita läbinud Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias. 2008. aastal sai ta sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraadi Akadeemiast Nord. Ta on praktiseerinud Tallinna Lastehaiglas, Kesklinna Lastepolikliinikus ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku lasteosakonnas. Samuti on ta töötanud Rocca al Mare koolis psühholoogina aastatel 2007-2016.

Kristel Leesmend
näitleja ja sertifitseeritud TRE juhendaja

Kristel on sertifitseeritud TRE juhendaja. Tal on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraad, ta on ka vabakutseline näitleja ja lavastaja. Õppinud lavalist liikumist, balletti, akrobaatikat, stepptantsu. Läbinud individuaal- ja grupikursused: pantomiim, Aleksanderi tehnika, Feldenkrais meetod, Tadashi Suzuki näitlejatreening, Viewpoints, Etienne Decroux kehamiim. Lõpetanud TRE I ja II astme juhendaja koolituse Helsingis aastal 2016.

Tiit Trofimov
joogaõpetaja ja vaimse tervise edendaja

Tiit on juba 11 aastat tegelenud jooga, meditatsiooni ja närvisüsteemi vabastamise tehnikatega. Ta on vaimse maastiku edendaja Eestis, kelle kireks on näidata inimestele mitmekülgseid võimalusi enesearenguks. Ta on joogaõpetaja, massöör, vaimsete ürituste, seminaride ja vestlusõhtute korraldaja ning maailmarändur, kuid ka pikaaegne ettevõtja erinevatel elualadel alates rõiva- ja kinnisvaraärist kuni sisekujunduslahenduste teostamiseni. Ta on lõpetanud Tallinna ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja läbinud tohutul hulgal enesearengu- ja meditatsioonikursuseid.

Teabepäevale registreerimiseks on mitu võimalust:
 • täitke registreerimisvorm kodulehel
 • saatke osaleja nimi, amet ning ettevõtte nimi koos kontaktandmetega e-postile: koolitusturg@koolitusturg.ee
 • helistage 6774 030 või 5866 4030

VAIMSE TERVISE AASTAKONVERENTS 2021

7.10.2021
[[[["field11","equal_to","2"]],[["show_fields","field15,field17,field18"]],"and"],[[["field11","equal_to","3"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21"]],"and"],[[["field11","equal_to","4"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21,field35,field38,field39"]],"and"],[[["field11","equal_to","5"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21,field35,field38,field39,field36,field37,field40"]],"and"]]
1
Osalejate andmed
Arve saaja andmed
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right