7. märts 2018

ÕPPEPÄEV: KOOSTÖÖ KEERULISTE MEESKONNALIIKMETEGA!

Tallinnas
PROGRAMM
LEKTORID

Tööpingete põhjusteks on tihti just inimesed. Arvamuste ja vajaduste mitmekesisus, käitumise ettearvamatus, põhjendamatu vastupanu, arusaamatu loogika, tunded ja emotsioonid, erinevad ootused ja situatsiooni nägemus.

SIHTRÜHM: Kõik huvilised olenemata ametist

Programm

10.00 – 16.15
 • 9.30-10.00 Registreerimine ja tervituskohv
 • 10.00-12.00 Koostöö keeruliste meeskonnaliikmetega
  Jaana Susanna Liigand-Juhkam

  • Miks mõnede inimestega on keerulisem toime tulla?
  • Mis juhib nende käitumist?
  • Miks tavalised suhtlemisvõtted nendega ei tööta?
  • Kuidas ikkagi hakkama saada?
  • Kuidas neid ära tunda juba värbamisprotsessis?
  • Mida silmas pidada, et ise mitte soodustada inimeste keeruliseks muutumist?
 • 12.00-12.45 Lõunapaus
 • 12.45-14.30 Koostöö keeruliste meeskonnaliikmetega jätkub
  Jaana Susanna Liigand-Juhkam
 • 14.30-14.45 Kohvipaus
 • 14.45-16.15 Suhtlemisjärgne töö tõejärgses ühiskonnas. Suhtlemine idufirmades/start-upides
  Voldemar Kolga
REGISTREERI
7. märts 2018
kell 10.00-16.15
6 akadeemilist tundi
Tallinn
a` 169 €
Käibemaksu ei lisandu
Hind sisaldab loengut 7 akadeemilist tundi, kohvipause, elektroonilisi materjale ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
Lisaks on võimalik tellida lõunasöök hinnaga 14 eurot
Lisainfo
+372 6774 030, +372 5866 4030
koolitusturg@koolitusturg.ee

Õppepäeva esinejad

Jaana Susanna Liigand-Juhkam
koolitaja

Jaana Liigand on õppinud Rotary stipendiumiga militaarkallakuga North Georgia College & State University’s USA-s ning kaitsnud magistrikraadi ärijuhtimises Estonian Business School´is aastal 2003 ning psühholoogias Tartu Ülikoolis 2012. aastal. 2013-2014. aastal täiendas end Erickson College lahenduskeskse coaching’u programmis. Jaana on töötanud lepingulise õppejõuna erinevates ülikoolides ning teinud koolitajana koostööd paljude ettevõtetega nii avalikust kui erasektorist. Tema valdkonda kuuluvateks teemadeks on juhtimine, meeskonnatöö, kommunikatsioon, emotsionaalne andekus, enesemotivatsioon, toimetulek stressiga, konfliktide lahendamine, läbirääkimisoskused ja avalik esinemine. Jaana on töötanud Välisministeeriumis, täiendanud ennast Reporterikoolis ajakirjanduse valdkonnas ning teinud erialast kaastööd ajalehele Äripäev ning ajakirjale Director. Koostanud Äripäeva raamatu “Ettevõtte riskid” ning koos A.Virovere ja R.Alasega käsiraamatu ”Organisatsioonikäitumine” (2005, 2008). PARE Personalijuhtimise käsiraamatu (2007) koolituse peatüki koostaja ning kaasautor. Jaanale omistati 2008. aastal täiskasvanute koolitaja Andragoog IV (alates 2013 EKR täiskasvanute koolitaja, tase 7) kutsekvalifikatsioon. Jaana on valitud Tallinna Ülikooli Täiendkoolituskeskuse Aasta Koolitajaks 2008. Jaana on koostöös erinevate partneritega läbi viinud nii avalikke koolitusi kui sisekoolitusi organisatsioonidele

Voldemar Kolga
psühholoog

Voldemar Kolga on õpetanud psühholoogiat endises TPÜs, praeguses Tallinna Ülikoolis, tegelenud uurimustega ja teinud psühholoogia-alaseid koolitusi ning olnud aktiivne ajakirjanduses, raadios ja televisioonis. Oma esinemistes ja sõnavõttudes püüab lahti mõtestada inimese käitumise tagamaid ja inimest muutuvad maailmas. Inimese, sh iseenda paremaks mõistmiseks on palju reisinud ja täiendanud end erinevates kohtades. Kaks semestrit õpetas psühholoogiat Friendsi Ülikoolis tänu Fulbrighti stipendiumile, mis oli hea isiklik väljakutse. Teadlase karjääri alustas õppimisvõime uurimisest. Hiljem sai tuntuks kognitiivsete stiilide uurijana üle kogu NSVLi. Uute aegade saabumisega huvitus identiteedi ja maskuliinsuse muutumisest. EL teadusprojekti raames tuli palju publikatsioone, sh osales raamatute „Men and Masculinities in Europe“ ja „European Perspectives on Men and Masculinities“ kirjutamisel. Inimestes hindab kõige rohkem julgust olla loov ja innovaatiline konservatiivses maailmas. Voldemar tegevustest ja osalemistest saab hea ülevaate Facebookis.

Registreeri

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:
 • täitke registreerimisvorm
 • saatke osaleja nimi, amet ning ettevõtte nimi koos kontaktandmetega e-postile: koolitusturg@koolitusturg.ee
 • helistage +372 6774 030 või +372 5866 4030

ÕPPEPÄEV: KOOSTÖÖ KEERULISTE MEESKONNALIIKMETEGA!

7.03.2018
""
1
Osalejate andmed
Ees- ja perekonnanimi
Amet
Ees- ja perekonnanimi
Amet
Ees- ja perekonnanimi
Amet
Ees- ja perekonnanimi
Amet
Ees- ja perekonnanimi
Amet
Arve saaja andmed
Arve saaja andmed
Postiaadress
Indeks ja linn
Maakond
Kontaktisik
Kontaktisiku telefon
Lisainformatsioon ja küsimused
0 /
Previous
Next