24. september 2020

PERSONALIJUHTIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

Tallinnas
PROGRAMM
LEKTORID

Konverentsi eesmärgiks on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega 20. mail toimuvat rahvusvahelist personalijuhtimise päeva.


Õpiväljundid
Konverentsipäeva läbinud õppija:

 • on saanud ülevaate, milline on tööturu ja personalitöö reaalsus, trendid ja tulevik;
 • teab, kuidas muutusi organisatsioonis valutult läbi viia;
 • oskab ennast kehtsestada ja saada läbi ka kõige keerulisemate meeskonnaliikmetega


Õppekava rühm:
personalijuhtimine

Meetodid: loengud ja arutelud

Programm

10.00 – 16.00
 • 09.15 – 10.00 Registreerimine ja hommikukohv
 • 10.00 – 10.10 Konverentsi avatervitus
  Jaanus Kangur,
  koolitaja ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud
 • 10.10 – 10.40 Töötamise uus reaalsus
  Lektor: Indrek Ergma,
  PricewaterhouseCoopers Legal vandeadvokaat
 • 10.40- 11.20 Töötaja – kas ettevõtte omand või koostööpartner
  Lektor: Eela Velström, 
  Interim Agentuur VVT partner
 • 11.20- 11.50 Milline on personalijuhi roll tuleviku vaates– Swedbank näitel.
  Lektor: Ülle Matt, Swedbank AS personalijuht
 • 11.50 – 12.45 Lõunapaus
 • 12.45 – 13.30 Kuidas parem teadlikkus võimaldab toime tulla muutustega ning kaitsta end läbipõlemise eest?
  Lektor: Margo Mitt,
  Mastery Koolitus suhtlemistreener, näitleja ja muusik
 • 13.30 – 14.15 Enesevalitsemine ning – kehtestamine pingelistes suhtlemissituatsioonides
  Lektor: Jaanus Kangur,
  koolitaja ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud
 • 14.15– 14.30 Kohvipaus
 • 14.30 – 15.00 Nothing personal – kas tôesti?
  Lektor: Mart Kadastik,
  eesti ajakirjanik/kirjanik
 • 15.00 – 15.45 Võta karjäärist maksimum – leia endas töökirg ja pühendumus!
  Lektor: Mihkel Raud,
  kirjanik ja saatejuht
 • 15.45 – 16.00 Päeva kokkuvõte
  Jaanus Kangur, koolitaja ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

REGISTREERI
24. september 2020
kell 10.00-16.00
Õppepäeva maht: 7 akadeemilist tundi auditoorset õpet
T 1 Mall Cinamon
Tallinn
Osalustasu: 169 €
Osalustasu sisaldab loenguid seitse akadeemilist tundi, elektroonilisi materjale, kohvipause, lõunasööki ja soovi korral tõendit koolituse läbimise kohta.
Sihtrühm
Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitus- ja arendusjuhid ning kõik teised teemasid oluliseks pidavad juhid ning spetsialistid
Õppe alustamise tingimused
puuduvad
Õppekorralduse aluste ja kvaliteedi tagamise tingimuste alustega saate tutvuda SIIN.
Lisainfo
Telefonid: 6774 030, 5866 4030
E-post: koolitusturg@koolitusturg.ee
Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid
Koolituspäeva läbinule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.
Tasumise ja loobumise tingimused
Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Arve väljastatakse koolitusele registreerunule e-posti teel.
Loobumisel palume teavitada hiljemalt 10 kalendripäeva enne koolituse toimumist kas e-mailiga koolitusturg@koolitusturg.ee või telefonidel 6774 030, 5866 4030. Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 90% koolituse tasust.

Konverentsi esinejad

Jaanus Kangur
koolitaja ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud

Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Taastav õigus on alternatiivne konfliktidele reageerimise viis, mille keskmeks on tekitatud kahju ja selle heastamine. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.

Indrek Ergma
PricewaterhouseCoopers Legal vandeadvokaat

Indrek Ergma juhib PwC Legal Eesti ühinguõiguse ja tööõiguse valdkonda. Indrek on keskendunud peamiselt äriühingute restruktureerimistele ning osanike ning aktsionäride vaheliste suhete reguleerimisele. Samuti omab Indrek märkimisväärset kogemust tururegulatsioonide alases nõustamises. Indrek alustas oma erialast karjääri 1996. aastal ja on selle aja jooksul töötanud Baltikumi juhtivates büroodes nagu näiteks Sorainen ja Glimstedt, kus ta tegeles peamisel erinevate tööõiguse ning ühinguõiguse nõustamise küsimustega.

Margo Mitt
Mastery Koolitus suhtlemistreener, näitleja ja muusik

Margo Mitt on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia. Samuti on ta tunnustatud koolitaja-suhtlemistreener. Margo omab NLP Practitioneri ja NLP Master väljaõpet NLP Instituudis. Ta on läbinud Holistilise Teraapia Instituudis coachingu ja enesejuhtimise oskuste pikaajalise kursuse 2012-2013. 2013 a. läbis Margo The Journy Intensive Rännaku meetodi kursuse Brandon Base juhendamisel. Aastal 2014 lõpetas ta pikaajalise Erickson College Interntionali professionaalse lahenduskeskse coachingu kursuse ja 2015 oachingu jätkukursuse. Tal on 11 aastane meeskonnatreeningute ja akiitvõppe läbiviimise kogemus.

Ülle Matt
Swedbank Eesti, personalijuht alates 2015

Personalitöö on Ülle kutsumus, mida ta on teinud kire ja pühendumusega juba 20 aastat. Ülle on juhtinud ka Ericssoni ja Stora Enso Baltikumi personaliosakondasid. Päris esimese personalitöö kogemuse sai AS-st Paikuse Saeveski, kust tuli äratundmine, et see on südamelähedane valdkond, kus ta tahab realiseerida enda unistusi. Ülle on elukestva õppimise usku, mistõttu on tema enda elus käinud õppimine ja töö alati käsikäes. Ta on oma tänase õnneliku tööelu eest tänulik õppimist võimaldavatele organisatsioonidele kui ka Tallinna Majanduskooli õigusteaduse, Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise ja Tallinna Ülikooli organisatsioonikäitumise eriala õppejõududele. Inimeste arendamise, karjääri ja elu planeerimise on Ülle võtnud südame asjaks kõigis organisatsioonides, kus personalivaldkond tema kujundada on usaldatud. Maineka tööandja esindajana räägib Ülle alati kaasa ka talle olulistel teemadel ühiskonnas, nagu palgalõhe, vähenenud töövõimega inimestele töökohtade loomine ja 50+ inimesed tööjõu turul. Ülle usub, et tugevate organisatsioonikultuuride loomise ja kogemuste jagamise abil kasvame tugevamaks ka ühiskonnana, ja see annab tema tööle laiema tähenduse.
Ülle on läbinud Academy of Executive Coachingu programmi Londonis.

Mihkel Raud
kirjanik ja saatejuht

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Ta on mänginud kitarri ansamblites Golem, Metallist, Kulo, Singer Vinger, Ba-Bach, Mr. Lawrence ja Lenna. Mihkel on juhtinud televisioonis mitmeid saateid nagu „7 vaprat” (ETV), “Koosolek” (TV3), “Värske Ekspress” (TV3), “Kolmeraudne” (TV3) ja olnud kohtunik saates “Eesti otsib superstaari” (TV3). Mihkel on kirjutanud kolm raamatut “Musta pori näkku” (2008),“Sinine on sinu taevas” (2010) ja „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ (2016). Lisaks on ta kirjutanud ühe väga eduka näidendi „Järgmine voor“ (2012), mis jõudis lavale Von Krahli teatris ja mida on hiljem lavastatud USA-s, Soomes ja Venemaal. 2014 astus Mihkel Sotsiaaldemokraatlikku erakonda ja kandideeris 2015. aasta Riigikogu valimistel Tartu linnas ning pääses Riigikogu XIII koosseisu. 15. juunil 2016 lahkus Mihkel nii Riigikogust kui ka Sotsiaaldemokraatlikust erakonnast.

Mart Kadastik
eesti ajakirjanik/kirjanik

Eela Velström
Interim Agentuur Velström Vallner Tohver partner ja interim personalijuht

Eela on hinnatud koolitaja ja tippjuhi parem käsi. Tema kogemusepagasist leiab töö Siseministeeriumis, 11 aastat teenindus- ja turvaettevõtte G4S personalivaldkonna juhtimise ja arendamist, Eesti Energia restruktureerimise ajad jne. Lisaks arvukad “missioonid” interim personalijuhina nii avaliku kui erasektori organisatsioonides. Eela lahendab personaliküsimused, hoolitseb meeskondade tippvormi ja naeratuse eest.
Eela sõnul on inimesed kõige olulisem ressurss ja iga organisatsiooni võtmeküsimus on leida õiged inimesed tegema õiget tööd. Suurte strateegiliste eesmärkide mõju töötajatele jääb sageli ebapiisavaks, kuni neid ei ”tõlgita” ega sidustata igapäevaste ülesannetega. Rääkida igaühega talle arusaadavas keeles – just sellega peab tegelema tänapäeva personalijuht, temalt oodatakse teadlikkuse arendamist ja tasakaalu loomist organisatsiooni igal tasandil. Uuendused tasub läbi viia läbimõeldult ja parimate praktikate eeskujul.

Koolitusele registreerimiseks on mitu võimalust:
 • täitke registreerimisvorm kodulehel
 • saatke osaleja nimi, amet ning ettevõtte nimi koos kontaktandmetega e-postile: koolitusturg@koolitusturg.ee
 • helistage 6774 030 või 5866 4030

PERSONALIJUHTIDE PIDUPÄEVA KONVERENTS

24.09.2020
[[[["field11","equal_to","2"]],[["show_fields","field15,field17,field18"]],"and"],[[["field11","equal_to","3"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21"]],"and"],[[["field11","equal_to","4"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21,field35,field38,field39"]],"and"],[[["field11","equal_to","5"]],[["show_fields","field15,field17,field18,field19,field20,field21,field35,field38,field39,field36,field37,field40"]],"and"]]
1
Osalejate andmed
Arve saaja andmed
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right